Urny Warszawa

Kiedy śmierć dotyka bliską osobę, rodzina i przyjaciele podejmują się zorganizowania godnego pogrzebu. Jedną z pierwszych decyzji, jakie należy dokonać, jest określenie, co stanie się z ciałem zmarłego. Wybór odbywa się między dwiema opcjami – tradycyjnym pochówkiem oraz kremacją.

Miejsce pochówku

Decydując się na poddanie zmarłego kremacji, muszą Państwo również podjąć decyzję, gdzie umieszczone zostaną jego prochy. Rodzina i bliscy wybierają wtedy urny, które zazwyczaj umieszczane są w specjalnie wydzielonej części cmentarza. Polskie prawo w większości przypadków nie zezwala na trzymanie urny w domu ani też na pochowanie jej w innym miejscu niż cmentarz. Obecnie cmentarze wyznaczają na pochówki urn osobne miejsca, które zostają zaaranżowane w eleganckie, kameralne alejki.

Wybór urny

Przygotowaliśmy dla Państwa katalog urn. Każda z nich wykonana jest w innym porządku estetycznym, aby mogli Państwo wybrać tę, która najlepiej oddawać będzie cześć zmarłemu. Oferowane przez nas urny zostały wyprodukowane z różnych materiałów wysokiej jakości: metalu, drewna, ceramiki, kamienia lub kompozytu. Warto zwrócić uwagę na to, że metalowe lub stalowe urny cechują się niezwykłą wytrzymałością, urny kamienne zaś zwykle przedstawiają się wyjątkowo pięknie. W naszym domu pogrzebowym odnajdą Państwo urny świeckie, pozbawione chrześcijańskich emblematów, oraz te przygotowane z myślą o wierzących, którzy odeszli na łono Abrahama.