Trumny

Godne pożegnanie zmarłej osoby wymaga odpowiednich przygotowań. Żałobnicy muszą zadbać przede wszystkim o trumnę oraz miejsce pochówku. Chcąc wesprzeć Państwa w tak trudnym okresie, jakim jest czas organizacji pogrzebu, stworzyliśmy katalog przepięknych trumien przygotowanych z myślą o wiecznym odpoczynku.

Wybór odpowiedniej trumny

Każdemu z nas zależy na tym, aby nasi zmarli zostali pożegnani z godnością i szacunkiem. Podczas planowania ceremonii należy wziąć pod uwagę wiele czynników oraz podjąć liczne decyzje. Wybór trumny jest jedną z nich. Podczas zakupu dobrze jest kierować się jakością produktu oraz jego stroną wizualną. Istotna jest oczywiście także cena, trzeba jednak pamiętać, że droższa trumna nie gwarantuje automatycznie jej lepszej jakości. Wśród czynników decydujących przy właściwym wyborze znajdują się rodzaj drewna oraz kształt wykonanej już trumny, konieczne jest także dostosowanie swojego wyboru do wzrostu, wagi i wieku zmarłego.

Materiały i wykonanie

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić trumny wykonane z drewna sosnowego lub dębowego oraz trumny fornirowane. Mogą Państwo również wybrać jeden z kilku oferowanych przez nas kształtów: trumny tradycyjne lub sarkofagi francuskie, angielskie czy włoskie. Przygotowujemy również trumny kremacyjne. Wszystkie oferowane przez nas sarkofagi wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wewnątrz usłane są eleganckim białym materiałem. Wykonujemy trumny z przymocowanym krzyżem oraz gładkie trumny bez znaków religijnych.