Pogrzeby wyznaniowe i świeckie

Pogrzeb jest ostatecznym pożegnaniem zmarłego i końcem jego ziemskiej wędrówki. Dlatego pragniemy, aby ceremonia była dostojna, elegancka i niezakłócona. Chcąc zapewnić Państwu niezbędne wsparcie, przygotowujemy pogrzeby świeckie oraz wyznaniowe. Pomożemy Pogaństwu przygotować godne pożegnanie zmarłego od samego odebrania ciała, aż po wymurowanie pomnika. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie i potrafią uhonorować tak trudny dla rodziny zmarłego czas. Przygotowując pogrzeby wyznaniowe, staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających z Państwa. Oferujemy kompleksową obsługę pogrzebu na najwyższym poziomie. Pomożemy Państwu dopełnić wszelkie formalności w urzędzie, szpitalu, kościele i na cmentarzu.

Pogrzeby świeckie

Przygotowując pogrzeby świeckie, dbamy o każdy detal. Wybieramy do posługi doświadczonych i godnych mistrzów ceremonii. Zapewniamy akcesoria pogrzebowe, w tym szarfy, nekrologi, klepsydry oraz tablice. Dostarczamy wiązanki kwiatowe i wieńce. Pogrzeby świeckie w naszym wykonaniu to kompleksowa usługa, która obejmuje także nadzór nad przebiegiem uroczystości. Pomagamy bliskim ze wszystkimi elementami ceremonii. Możemy zagwarantować nagłośnienie oraz wyśmienitą oprawę muzyczną i transport gości na pogrzeb. Realizując pogrzeby świeckie, jesteśmy gotowi spełnić Państwa życzenia, które nie widnieją w naszej ofercie. Wszystko to, aby jak najlepiej pożegnać zmarłego.

Pogrzeby wyznaniowe

Pogrzeby wyznaniowe, inaczej pogrzeby religijne, to uroczystości prowadzone przez duchownych. Od pogrzebów świeckich różni je sakralny charakter. Robimy wszystko, aby te pełne zadumy uroczystości były dopracowane do ostatniego szczegółu. Od kompleksowego przygotowania zwłok, przez ich transport, murowanie grobów, jak i zadbanie o to, by pogrzeby wyznaniowe odbyły się z godnością. Naszą misją jest, aby stworzyć dla rodziny czas, w którym będzie mogła się pożegnać ze zmarłym. Zorganizujemy dla Państwa krzyże, znicze i inne akcesoria religijne oraz pogrzebowe. Realizujemy pogrzeby wyznaniowe, oferując również możliwość spełnienia Państwa nietypowych życzeń.