Kremacja

Strona Główna E Kremacja

Formalności pogrzebowe – Warszawa

Kremacja Warszawa

Śmierć bliskiej osoby jest trudnym przeżyciem, szczególnie dla jej rodziny i przyjaciół. Dokładają oni wszelkich starań, aby pożegnanie zmarłego odbyło się godnie. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby uroczystość była pełna szacunku.

Przed kremacją organizowane jest pożegnanie z obowiązkową identyfikacją osoby zmarłej, po którym trumna z ciałem zostaje przewieziona do krematorium. Należy pamiętać, że w trumnie kremacyjnej nie wolno umieszczać przedmiotów mogących zakłócić proces spopielenia tzn. przedmiotów zawierających baterie, alkohol, gaz itp.

Proces spopielenia trwa 3-4 godziny, po którym prochy zostają umieszczone w wybranej przez rodzinę urnie. Po zakończeniu tego procesu możliwe jest pochowanie urny w grobie np. na warszawskim cmentarzu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kremacji, współpracujemy z wszystkimi krematoriami w woj. mazowieckim dzięki czemu możemy dostosować ten proces do życzeń i możliwości finansowych rodziny

Zwykły pochówek czy kremacja?

W dzisiejszych czasach coraz częściej wybierany jest pogrzeb w urnie m.in. ze względów ekonomicznych, grób urnowy jest kilkukrotnie tańszy od tradycyjnego. Przy dochowaniach do grobu w miejsce trumny, możemy pochować kilka urn.

Zakład Usług Pogrzebowych
„Wszechnica – Jakubisiak”